Cégvezető asszisztense

Einsatzort

Passau, Deutschland

Gehalt

brutto 2000 Euro - 3000 Euro

Arbeitszeit

40 óra / hét

Veröffentlicht

31. März 2021

Ihre Aufgaben

  • Kapcsolattartás dolgozókkal és partnercégekkel

  • Üzemi folyamatok dokumentálása

  • Könyvelés előkészítése

  • Szállás foglalása az új dolgozók számára

  • Jelentkezők interjúztatása

  • Profilok előkészítése

Ihr Profil

  • Nagyon jó német nyelvismeret, legalább B2-es szinten szükséges.

  • Mivel nagyon sok cseh és szlovák dolgozónk van, szlovák vagy cseh nyelv ismerete előny,  de nem feltétel.

  • A jelentkezéshez szükségünk van a kisérőlevelére, önéletrajzára és korábbi ajánlólevelekre.

Wir bieten Ihnen

  • Kínálunk Önnek egy teljes munkaidős, hosszú távú munkát, versenyképes bérezést, céges autót , nyugdíj biztosítást és változatos feladatokat.

Kontakt

Schicken Sie uns Ihre Bewerbung per E-Mail an info@sirius-personal.eu                ODER